Jak rezerwować? Regulamin

Szanowni Państwo,

1. Na stronie głównej znajduje się wyszukiwarka ofert. Korzystając z niej proszę określić parametry interesującej Was wycieczki turystycznej. Po wyświetleniu listy ofert spełniających zadane kryteria wyszukiwania wybieracie Państwo jedną z prezentowanych propozycji.. Po dokładnym zapoznaniu się z opisem wycieczki, jej ceną i dostępnością przechodzą Państwo do formularza rezerwacji, gdzie należy wprowadzić prawidłowe dane osobowe uczestników wycieczki niezbędne do dokonania rezerwacji w Systemie Rezerwacji Internetowej. W ten sposób przekażą nam Państwo dane niezbędne do przygotowania dokumentów.

2.Wypełnienie formularza nie oznacza gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie zobowiązuje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji stanowi potwierdzenie zapoznania się z warunkami uczestnictwa organizatora w danej imprezie.

3.Po sprawdzeniu dostępności miejsc i potwierdzeniu kosztu wyjazdu nasz konsultant turystyczny skontaktuje się z Państwem (e-mailem lub telefonicznie), następnie prześle umowę zgłoszenie oraz informację odnośnie dokonania wpłaty należności za rezerwację.

4.Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty odpowiedniej kwoty (podając swoje imię, nazwisko, miejsce i datę wyjazdu) na nasz numer konta:

Millennium Bank
73 1160 2202 0000 0001 0183 0284
KOGA Turystyka Krajowa i Zagraniczna Aneta Majdańska
ul. Marsz.F.Focha 8a/10, 80-156 Gdańsk

lub bezpośrednio w naszym biurze.

5.Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo e-mailem (turystyka@koga.gda.pl) do naszego biura, lub faksem na numer 58 773 21 25. Jest to ostatni etap i po jego dopełnieniu formalności są zakończone.

6.Warunki anulacji, rezygnacji czy zmian określone są przez organizatora wyjazdu w warunkach uczestnictwa.

7. W chwili dokonania rezerwacji wycieczki turystycznej powinni Państwo posiadać odpowiednie i aktualne dokumenty umożliwiające odbycie podróży, w tym w szczególności ważny paszport, wymagane przy wyjeździe wizy lub inne dokumenty określone przepisami państw, do których się podróżuje.